Zachęcamy do wzięcia udziału konkursie ThisPLACED!

13 grudnia 2022

Zachęcamy do wzięcia udziału konkursie ThisPLACED „Tu Umiejscowieni” organizowanym przez Fundację Ochrony Krajobrazu w ramach projektu ThisPLACED „Odkrywanie na nowo krajobrazów i tożsamości kulturowych regionów Unii Europejskiej”.

Celem konkursu jest stworzenie pamiątki artystycznej nawiązującej do historii i wielokulturowości Dolnego Śląska. Może ona wiązać się z istniejącym i dobrze rozpoznawalnym obiektem/tradycją, albo być propozycją mówiącą o zapomnianej, albo mało znanej części dziedzictwa regionu.

Więcej informacji na temat wielokulturowości Dolnego Śląska w kontekście przygotowania pracy konkursowej można znaleźć tutaj.

Konkurs skierowany jest do młodych artystów i artystek w wieku 18-31 lat (w tym m.in. uczniów i uczennic szkół plastycznych, techników oraz studentów i studentek kierunków artystycznych).

Link do regulaminu konkursu

Aby dowiedzieć się więcej o założeniach i celach konkursu zapraszamy do udziału w spotkaniu online, które odbędzie się 26 października 2022r., w godz. 11:00 – 12:30 na platformie Zoom.

Link do rejestracji

Zapraszamy do rejestracji i zgłaszania udziału w konkursie!